Fizjoterapia z sercem

Nasza firma powstała po to, by w jak najbardziej profesjonalny
sposób pomagać seniorom, a hasło któremu jesteśmy wierni to Rehabilitacja z Sercem. Trzonem naszego centrum rehabilitacji jest magister fizjoterapii Marcin Kolanko, który wiedzy poprzednich pokoleń fizjoterapeutów w swojej rodzinie może dziś w najlepszy możliwy sposób prowadzić seniorów przez trudny etap rehabilitacji.

Celem fizjoterapeutów Kolanko Senior Care jest jak najskuteczniejsza rehabilitacja w domu. W dziedzinie takiej jak fizjoterapia dojazd do pacjenta czasami jest koniecznością, dlatego kierujemy naszą ofertę do osób o ograniczonej mobilności i docieramy we wszystkie zakątki Wrocławia i do okolicznych miejscowości. Specjalizujemy się w takich obszarach jak rehabilitacja domowa osób starszych, rehabilitacja po udarze, rehabilitacja po endoprotezie, terapia manualna, masaż.

Ćwiczenia dla osób starszych to także jedno z zagadnień, którymi zajmuje się nasz dobry fizjoterapeuta. Rehabilitacja seniorów bywa długotrwała i często wymaga przede wszystkim zdolności zrozumienia pacjenta. Dlatego nasz dobry fizjoterapeuta we Wrocławiu dokłada wszelkich starań, by być również przyjacielem i oparciem dla pacjenta w trudnych dla niego chwilach. Dodatkowo oferujemy szkolenia dla opiekunów osób po udarze, by mogli Państwo również samodzielnie prowadzić podstawowe ćwiczenia z chorą bliską osobą, co znacznie pomaga przywrócić pacjentom sprawność. Wiele z nas stając w obliczu udaru czy wylewu bliskiej osoby nie wie, jak na co dzień radzić sobie z opieką nad chorym. Profesjonalna pomoc i wiedza może być w tym przypadku ogromnym ułatwieniem dla rodziny i osoby dotkniętej niepełnosprawnością.

Pamiętaj, że fizjoterapeuta dla seniora, to nie tylko dobry rehabilitant, ale także ktoś, komu pacjent zaufa i z kim będzie czuł się bezpiecznie. Kolanko Senior Care na pierwszym miejscu stawia komfort osoby starszej i zrozumienie dla jej bólu oraz ograniczeń.

Zakres naszej działalności to rehabilitacja domowa osób starszych Wrocław i okolice.